Wigilia w Fundacji

W okresie Świąt Bożego Narodzenia zawsze spotykamy się w Ośrodku przy wigilijnym stole w gronie naszych rodziców, dzieci, pracowników i wolontariuszy. Tak było też w tym roku.

Święta to wyjątkowy czas, który powinien mijać w atmosferze ciepła i miłości. Nie zabrakło więc opłatka i serdecznych życzeń. Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy, a Święty Mikołaj rozdał prezenty dzieciom i drobne upominki dorosłym. Było uroczyście i bardzo rodzinnie.

Na naszej Wigilii gościliśmy kierownika Kliniki Chirurgi Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w IMiD – panią dr n. med. Magdalenę Rychłowską-Pruszyńską. Była to okazja do przekazania prezentu świątecznego od Fundacji dla kliniki – zestawu specjalnych haczyków niezbędnych podczas zabiegów na sali operacyjnej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA