Tatry 2000 w SZCZTnym celu – charytatywny projekt Karoliny Roguli
Tatry 2000 w SZCZTnym celu – charytatywny projekt Karoliny Roguli

Tatry 2000 w SZCZTnym celu – charytatywny projekt Karoliny Roguli

„Tatry 2000 w SZCZYTnym celu” to charytatywny projekt, który powstał z inicjatywy Karoliny Roguli, pasjonatki górskich wypraw. Akcja ma na celu zebranie funduszy na organizację obozu wypoczynkowo – terapeutycznego w 2021 roku dla podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Karolina Rogula to pasjonatka gór. Dla Karoliny góry to połączenie wolności, radości, przygody i adrenaliny. Próbuje swoich sił także we wspinaczce, a Tatry zimą są, zdaniem Karoliny, najpiękniejsze.

– Do tej pory chodziłam po górach dla siebie, dla pasji. Ale w tych zaskakujących, trudnych czasach chciałabym namówić wszystkich, abyśmy zrobili razem coś dobrego i pomogli w organizacji wyjazdu dla podopiecznych fundacji – mówi Karolina.

W planie jest zdobycie 23 tatrzańskich dwutysięczników – szczytów i przełęczy po polskiej stronie Tatr, na które można dostać się znakowanymi szlakami turystycznymi. Będą to wierzchołki znajdujące się na terenie Polski oraz szczyty graniczne ze Słowacją. Relacje ze wszystkich wypraw będzie można śledzić na profilu akcji na Facebooku (https://www.facebook.com/tatry2000wszczytnymcelu/) i Instagramie (https://www.instagram.com/tatry2000/?hl=pl).

Lista polskich tatrzańskich dwutysięczników została stworzona na podstawie wykazu dwutysięczników na stronie Hutniczo – Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie: http://www.pttkhts.hg.pl/odznaki/tatrzanskie_2tys.html

Akcja „Tatry 2000 w SZCZYTnym celu” ma na celu zebranie funduszy na obóz wakacyjno- terapeutyczny w 2021 dla podopiecznych Fundacji.

Chcesz wesprzeć akcję  → wpłać darowiznę na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Pekao SA 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694
tytuł wpłaty: Tatry2000