Obóz turystyczny 2013

Wykorzystując własną bazę – Ośrodek na warszawskich Bielanach – Fundacja rozpoczęła nowy program organizacji obozów turystycznych pod hasłem „Poznajemy stolicę Polski„.

Od 30 czerwca do 6 lipca br. dzieci, leczone w klinikach onkologicznych w Białymstoku i we Wrocławiu, spędziły – wraz z mamami – wspaniały czas w Warszawie. Pogoda sprzyjała długim spacerom i odwiedzaniu najciekawszych miejsc w stolicy. Przewodnik opowiadał interesujące warszawskie legendy. Dzieci zwiedziły Stare Miasto wraz z Zamkiem Królewskim, przemierzyły Trakt Królewski, podziwiając po drodze wspaniałe zabytki, oglądały panoramę Warszawy z tarasu widokowego na 30-tym piętrze Pałacu Kultury. Spacerowały w pięknym parku łazienkowskim i ogrodzie botanicznym, odwiedziły warszawskie zoo. Super atrakcję stanowiła wyprawa do Centrum Nauki Kopernik. Dużo radości sprawiła obozowiczom także kąpiel w fontannach na Podzamczu.

W czwartkowe popołudnie, zaprzyjaźniona z Fundacją firma AGB Nielsen Media Research Sp. z o.o., zaprosiła dzieci do kina, na lody i pyszną kolację.

Fotorelacja z obozu w Galerii – zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

P1030627 P1000293 P1030621