Legioniści w IMiD

Z okazji Świąt Wielkanocnych, Fundacja wraz z piłkarzami Klubu Legia Warszawa przygotowała dla małych pacjentów Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie wspaniałą niespodziankę. W czwartek 28 marca do Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży przyjechali: Jacek Magiera, Tomasz Kiełbowicz, Michał Żewłakow i Jakub Rzeźniczak.

Legioniści już od kilku lat współpracują z Fundacją i zawsze bardzo chętnie angażują się w akcje pomagające chorym dzieciom.

Tym razem piłkarze ufundowali pacjentom kliniki specjalne stoliczki służące do spożywania w łóżku posiłków, pisania czy wykonywania prac plastycznych oraz rozdawali słodkie świąteczne zajączki.

Legioniści odwiedzili każdą salę i rozmawiali z każdym pacjentem. Podarowali dzieciom zdjęcia z autografami, podpisy składali także na piłkach, a nawet na gipsie małego Miłosza. Każdy pacjent miał zrobioną pamiątkową fotografię z piłkarzami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w Galerii.