Archive

Archive: 2013

1. Urodziny na Legii

Możliwość komentowania Urodziny na Legii została wyłączona

Sebastian, podopieczny naszej Fundacji, świętował niedawno 22 urodziny. Z tej okazji Legioniści zaprosili Sebastiana – który jest miłośnikiem piłki nożnej – do swojego Klubu.

A oto kilka zdjęć z tej wizyty.

sebastian6 sebastian2 sebastian4

2. Obóz w Kołobrzegu 2013

Możliwość komentowania Obóz w Kołobrzegu 2013 została wyłączona

W dniach 17 – 31 sierpnia dzieci leczone w klinikach onkologicznych w Białymstoku, Krakowie i we Wrocławiu odpoczywały, wraz z mamami (w tym roku był z nami też jeden tata), w pięknym nadmorskim uzdrowisku.

Wspaniała pogoda sprzyjała wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Dzieci spędzały dużo czasu na plaży, kąpały się w morzu – na co z podziwem patrzyli dorośli, bo Bałtyk jak zwykle był niezbyt ciepły.

Rodzice wraz z dziećmi za to codziennie razem bawili się i pływali w basenie – tam temperatura wody była zdecydowanie przyjemniejsza.

Jak co roku, zorganizowaliśmy dla naszych podopiecznych wycieczki – rejs statkiem i wyprawę do Zieleniewa na Dziki Zachód. A pani Iwona przygotowała dla dzieci różne atrakcyjne zabawy (w tym wyjście do parku rozrywki czy na mini golfa) oraz zajęcia plastyczne.

Dziękujemy za wspólnie spęczony czas.

Fotorelacja z obozu w Galerii – zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

P1040181 P1040187 P1040188

3. Obóz turystyczny 2013

Możliwość komentowania Obóz turystyczny 2013 została wyłączona

Wykorzystując własną bazę – Ośrodek na warszawskich Bielanach – Fundacja rozpoczęła nowy program organizacji obozów turystycznych pod hasłem „Poznajemy stolicę Polski„.

Od 30 czerwca do 6 lipca br. dzieci, leczone w klinikach onkologicznych w Białymstoku i we Wrocławiu, spędziły – wraz z mamami – wspaniały czas w Warszawie. Pogoda sprzyjała długim spacerom i odwiedzaniu najciekawszych miejsc w stolicy. Przewodnik opowiadał interesujące warszawskie legendy. Dzieci zwiedziły Stare Miasto wraz z Zamkiem Królewskim, przemierzyły Trakt Królewski, podziwiając po drodze wspaniałe zabytki, oglądały panoramę Warszawy z tarasu widokowego na 30-tym piętrze Pałacu Kultury. Spacerowały w pięknym parku łazienkowskim i ogrodzie botanicznym, odwiedziły warszawskie zoo. Super atrakcję stanowiła wyprawa do Centrum Nauki Kopernik. Dużo radości sprawiła obozowiczom także kąpiel w fontannach na Podzamczu.

W czwartkowe popołudnie, zaprzyjaźniona z Fundacją firma AGB Nielsen Media Research Sp. z o.o., zaprosiła dzieci do kina, na lody i pyszną kolację.

Fotorelacja z obozu w Galerii – zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

P1030627 P1000293 P1030621