Ośrodek w Warszawie

Istniejący w budynku Fundacji w Warszawie przy ul. Przybyszewskiego 47 Ośrodek z miejscami noclegowymi umożliwia korzystającym z niego podopiecznym leczenie w warszawskich klinikach onkologicznych oraz stwarza możliwość prowadzenia normalnego życia, pomimo choroby i z dala od rodzinnego domu.

Pobyty dzieci w Ośrodku są nieregularne, zależą od procesu leczenia, odległości od domu rodzinnego i możliwości transportu. Wiążą się także z oczekiwaniem na miejsce w szpitalu.

Ośrodek ma 32 miejsca noclegowe, kuchnię, w której rodzice przygotowują posiłki dla siebie i dzieci oraz jadalnię, pralnię, suszarnię, pomieszczenia do organizacji wolnego czasu, pokój zabaw dla dzieci, salę gimnastyczną, konferencyjną, klubową z zapleczem kuchennym oraz kaplicę.

Zdarza się, że gościmy pod swoim dachem znacznie więcej gości niż miejsc – nigdy nie odsyłamy potrzebujących –organizujemy wówczas miejsca noclegowe w pomieszczeniach ogólnodostępnych Fundacji. Pobyt dzieci i rodziców w hotelu trwa od kilku dni do kilkunastu tygodni.

Osobom przebywającym w Ośrodku Fundacji pomocą służą terapeuci, pracownik socjalny, psycholog, a także Zarząd Fundacji. Pozostajemy w ścisłym kontakcie z klinikami onkologicznymi, gdzie leczeni są nasi podopieczni.

Przybywające do Ośrodka dziecko powinno posiadać aktualne skierowanie od lekarza onkologa.

Obowiązujący cennik za miejsce noclegowe w Ośrodku Fundacji dla podopiecznych Fundacji:

Obowiązujący cennik za miejsce noclegowe w Ośrodku Fundacji dla osób nie będących podopiecznymi Fundacji:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ośrodka w galerii:

p1030501 P1030386 12