Ośrodek w Warszawie

Nasz Ośrodek przy ul. Przybyszewskiego 47 w Warszawie umożliwia dzieciom i ich rodzicom leczenie w warszawskich klinikach onkologicznych oraz stwarza możliwość prowadzenia normalnego życia, pomimo choroby i z dala od rodzinnego domu.

Pobyty dzieci w Ośrodku są nieregularne, zależą od procesu leczenia, odległości od domu rodzinnego i możliwości transportu i wiążą się także z oczekiwaniem na miejsce w szpitalu.  Trwają od kilku dni, nawet  do kilkunastu tygodni.

Ośrodek ma 32 miejsca noclegowe, kuchnię, w której rodzice przygotowują posiłki dla siebie i dzieci oraz jadalnię, pralnię, suszarnię, pomieszczenia do organizacji wolnego czasu, pokój zabaw dla dzieci, salę gimnastyczną, konferencyjną, klubową z zapleczem kuchennym oraz kaplicę.

Osobom przebywającym w Ośrodku Fundacji pomocą służą terapeuta i wszyscy pracownicy, a także Zarząd Fundacji. Pozostajemy w ścisłym kontakcie z klinikami onkologicznymi, gdzie leczeni są nasi podopieczni.

Przybywające do Ośrodka dziecko powinno posiadać aktualne skierowanie od lekarza onkologa.

C E N N I K
usług noclegowych w Ośrodku Fundacji
obowiązujący od 1.02.2024 r.

Ceny za nocleg dla podopiecznych Fundacji:

Cena za nocleg dla osób nie będących podopiecznymi Fundacji:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ośrodka w galerii:

p1030501 P1030386 12